Neden Eres Güvenlik?

Neden Eres Güvenlik?

ERES GÜVENLİK; Firmamız 2008 yılının şubat ayında Tekirdağ’da kurucusu Eray ÇAĞAN tarafından kurulmuş olup dürüstlüğü kendine ilke almış bir firmadır. 2008 yılından 2011 yılına kadar bilgisayar satış, bakım ve onarımı konusunda bir hayli yol almış, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak başarılı projelere imza atmıştır. Geçen bu süre zarfı içinde alışveriş yaptığı tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel davranışıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. Fakat Bilgisayar sektöründeki pastanın her geçen gün daralmasından ve Trakya piyasasında Dört Dörtlük Güvenlik Sistemi- Alarm İzleme Merkezi hizmeti veren firma olmamasından dolayı, firmamız 2011 yılında Bilgisayar faaliyetini durdurarak kendini ve çalışanlarını ELEKTRONİK GÜVENLİK Sektöründe geliştirerek bu başarı öyküsünü sürdürmek üzere, bu gün tecrübeli ve uzman kadrosuyla Güvenlik Sistemleri- Alarm İzleme Merkezi alanında birçok hizmete ve projeye imzasını atarak ismini Trakya piyasasında ERES GÜVENLİK ismini duyurmayı başarmıştır. 

ERES GÜVENLİK olarak hedefimiz firmamızın, müşterilerine karşı kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyoruz kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalarımız oldu. GÜVENLİK SİSTEMLERİ – ALARM İZLEME MERKEZİ düşünen firmaların ilk aradıkları firma olmak, amacımızdır. Bu sektörde sürekli var olmak amacındayız.

ERES GÜVENLİK olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Vizyonumuz GÜVENLİK SİSTEMLERİ konusunu her şartta müşterilerimize sunmak ve siz değerli müşterilerimizin sorunlarına cevap olabilmektir. Firma olarak bizler dürüstlük, kalite ve hoşgörü ilkelerimizle birlikte bu pazarda vazgeçilmez konumunu sağlamak için çalışmalar içerisindeyiz.

ERES GÜVENLİK; güvenliğin önemini ve ciddiyetini bilen, bu alanda dünyaca yapılan AR-GE çalışmalarını yakından takip eden aynı zamanda bu konuda oldukça araştırma ve çalışmalar yapan bir firma olup her zaman teknolojik yeniliklerin sorulduğu bir adres olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ERES GÜVENLİK; güvenlik sistemleri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek dürüst, ilkeli bir teknolojik firma olma yolunda yaptığı çalışmalarını ilerleyen zamanlarda da devam ederek Trakya da Güvenlik Sistemleri konusunda tüketicilerin akla ilk gelen firma olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.